İzmir Bilişiminin Genç Yüzü Aldenard olarak yoğun bir Aralık Ayı’nı geride bıraktık.
İzmir’de Bilişim & Girişim ile özdeşleşen bir marka olmamız bizi daha enerjik hale getirirken, İzmir’e & İzmirliler’e dair daha çok çalışma ve destek içerisinde olmamızı da sağlıyor.

Bu çalışmalar ve destekler kapsamında;
2 Aralık Cuma günü Ege Üniversitesi Bilgisayar Kulübü’nün davetlisi olarak “Girişimcilik Semineri” gerçekleştirdik. Bu seminer kapsamında kurucumuz Anıl GÜNDOĞAN, Aldenard’ın kuruluş hikayesini ve İzmir’de yaşadığı girişimcilik tecrübelerini genç arkadaşlar ile paylaştı. Seminer ve sonrasında katılımcıların sorularını da yanıtlayan Anıl GÜNDOĞAN, genç arkadaşlarımızın ilgisinden memnun olduğunu belirtti.

2 Aralık Cuma gününün yoğunluğunu atlatsak da yorgunluğunu atlatamadan, 3 Aralık Cumartesi Günü Kadın Bilişimci Platformu‘nun gerçekleştirdiği IT Conference’a katılım gerçekleştirdik. İzmir için önemli bilişime dair önkonferans olan IT Conference’da hem networking hem de standımızda Aldenard’a dair bilgi paylaşımı sağladık.

6 Aralık Salı Günü ise, Sosyal Medya Danışmanlığı sağladığımız DEPARK-DETTO’nun personelleri ile Kurumsal Sosyal Medya Kullanımına dair keyifli bir seminer gerçekleştirdik.

10 Aralık Cumartesi Günü de, İzmir’de 3.kez gerçekleştirilen Web Teknolojileri Konferansı İzmir – WTK’ya katılım gösterdik. Etkinliğin en çok ilgi gören standı olarak; katılımcılara, sağlamış olduğumuz Web Tasarım & Yazılım, E-Ticaret, SEO ve Sosyal Medya hizmetlerimize dair bilgiler verdik.

WTK’dan tam 1 hafta sonra 17 Aralık Cumartesi ise, ikinci kez düzenlediğimiz İzmir Girişim Zirvesi‘ni gerçekleştirdik. İzmir’in girişimcilik alanındaki lider zirvesi İzmir Girişim Zirvesi’ni hedeflenenin üzerinde katılımcı sayısı ile gerçekleştirirken, zirvenin moderatörlüğünü kurucumuz Anıl GÜNDOĞAN gerçekleştirdi. Zirvenin açılışında kısaca Aldenard’ı ve zirvenin amacını anlatan kurucumuz, networking alanında da birçok katılımcıyla tanışıp, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Zirveden 5 gün sonra ise Celal Bayar Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün davetlisi olarak, kurucumuz Front-End Web Developer Anıl GÜNDOĞAN, Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerine Bootstrap ile Mobil Uyumlu & SEO’ya Uygun Web Sayfaları Oluşturma workshopı gerçekleştirdi.