İzmir Bilişiminin Genç Yüzü Aldenard, 2017’ye başarısını arttırarak girmesiyle birlikte iki yeni hizmeti de vermeye başlıyor.
Başarılı bir şekilde Web & Dijital Medya & SEO hizmeti veren İzmirli bir firma olarak, belirlediğimiz misyon ve bilgi birikimimiz doğrultusunda, 2017’de 2 yeni hizmeti bünyemize katıyoruz; Growth Hacking & User Experience (Kullanıcı Deneyimi)

Growth Hacking & User Experience

Yeni hizmetlerimiz ile birlikte, müşterilerimizin var olan potansiyellerini teknik & dijital bilgi birikimimiz-tecrübemiz ile üst seviyelere çıkaracağız.

Growth Hacking ile bir markanın büyüme süreçlerini yönetecek, gerekli analizler ve istatistikler ile markanın doğru & kalıcı büyümesini sağlayacağız.
Bu süreç içerisinde UX (Kullanıcı Deneyimi), Sosyal Medya ve SEO gibi çalışmalar ile birlikte CRO-Conversion Rate Optimization (Dönüşüm Oranı Optimizasyonu) çalışmalarını gerçekleştirerek, markanın büyümesi & kazançlarını arttırması için gerekli tüm teknik & dijital çalışmalarını sağlamış olacağız.

User Experience -Kullanıcı Deneyimi- ile de analiz ve istatistikler doğrultusunda bir projeyi kullanıcı deneyimine uygun şekilde tasarlayıp geliştirecek, var olan projeleri de kullanıcı deneyimine uygun hale getireceğiz.
Ziyaretçilerin sayfa üzerindeki etkileşimlerini, hemen çıkma oranlarını analiz edip, projenin dönüşüm oranlarını arttıracak, projeyi kullanıcıların etkileşimleri doğrultusunda UX‘e uygun hale getireceğiz. Böylece markanın-projenin potansiyelini ve kazançlarını da yükselteceğiz.

Yeni hizmetlerimiz Growth Hacking & UX‘e ve de tüm hizmetlerimiz Web – Sosyal Medya – SEO‘ya dair detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
www.aldenard.com

 

İzmir bilişiminin genç yüzü, İzmir’in başarılı SEO firması Aldenard ile 2017’den itibaren whatsapp üzerinden de iletişim kurabilir, hizmet öncesi gerekli bilgileri whatsapp destek hattımızdan alabilirsiniz.

Bilişimin Yeni Numarası - ALDENARD