Aldenard olarak İzmir merkezli-İzmirli genç bir firmayız, ekibimizin yaş ortalaması oldukça genç.
Ama genç olmamız tecrübesizliğin aksine bize avantajlar ve farklı tecrübeler kazandırdı. Sektöre daha erken girdiğimiz için genç yaşta firmalaştık ve birçok alanda profesyonelleştik.
Şu anda DEPARK Teknopark Kuluçka Firması olarak; Web tabanlı tasarım & yazılım ve dijital medya hizmetleri vermekteyiz. Bu alanda birçok birey ve kurum ile çalışmakta, DEPARK‘ın kurumsal sosyal medya danışmanlığını yapmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmaları ve referanslarımızı web sayfamız www.aldenard.com üzerinden inceleyebilirsiniz

izmir-bilisiminin-genc-yuzu

Üniversite çağında sektörle tanışan, sektöre adım atan gençler olarak; İzmir ve Bilişim sevdalısı olmamızdan dolayı firmamızı İzmir Bilişiminin Genç Yüzü olarak tanımlıyoruz. Çünkü belirlediğimiz misyon doğrultusunda İzmir’de bilişim denildiğinde akla gelen ilk marka olmak temel hedeflerimizden. Bu sebeple olacak ki; her yıl İzmir Bilişim Zirvesi‘ni düzenliyor ve İzmir’in bilişim alanındaki değerini arttırmak için çalışıyoruz.

Firmamızı sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip eden değerli takipçilerimiz, Aldenard’ın girişimsel yönü güçlü bir firma ve İzmir içinde kuvvetli bir network’e sahip olduğunu biliyorlardır. Hem girişimcilik yönümüzün ağır basması hem de networkümüzün etkileriyle, İzmir’e adadığımız bir diğer etkinliğimiz de İzmir Girişim Zirvesi‘dir. Bu etkinliğimiz de İzmir’in girişimcilik alanındaki potansiyelinin artmasına ve ekosistemin gelişmesine yöneliktir.

İzmir’de Bilişim & Girişim alanında düzenlediğimiz etkinliklerimiz dışında yine bilişim içeren bir diğer önemli etkinliğimiz ise, üniversite öğrencilerine hitap eden ve her yıl farklı bir konu üzerine eğitimlerin verildiği Ege Bilişim Kampı‘dır. Bilişim Kampı’na dair tüm bilgilere web sayfası ve sosyal medya hesapları -@bilisimkampi- üzerinden ulaşabilirsiniz.

Böylece kurumsal blog sayfamızın ilk yazısını yazmış olduk.
Ekibimize, verdiğimiz hizmetlere, tüm çalışmalarımıza ve iletişim bilgilerimize; kurumsal, genç ve dinamik yapımızı yansıtan yeni tasarımı ile yayında olan aldenard.com üzerinden ulaşabilirsiniz.