İzmir E-Ticaret Markası

İzmir; konumu ve ülkemizin en büyük 3 şehrinden biri olması sebebiyle ticaret, turizm ve son yıllarda yazılım-teknoloji alanında fırsatları ve imkanları olan bir şehrimizdir.
Bu fırsatlar ve imkanlar doğrultusunda şehrimizde yazılım alanında birçok firma faaliyet göstermekte ve bilgisayar-yazılım bölümlerine sahip üniversitelerimizin de etkisiyle onlarca yazılımcı yetişmektedir.
Özellikle farklı ticaret alanlarında bulunan markalar da kendilerini online dünyaya taşımak istemeye başladıkça, bu markaların yolları İzmir e-ticaret alanında hizmet veren yazılım firmaları ile kesişmektedir.

İzmir E-Ticaret alanında son yıllarda oldukça yol katederken, İzmir markaları da işlerini online dünyaya taşımaya başlayarak E-Ticaret ile buluşmaya başladılar. Henüz başlamayan ya da başlayacak olan markaların ise akıllarındaki ilk soru temel olarak; İzmir E-Ticaret Markası olarak kimler var, kimlerle çalışabiliriz? olmaktadır.
E-Ticaret hizmeti fiziki ortama bağlı olmadan verilen bir hizmet olsa da, İzmir insanımız yapısı gereği çalışacağı firmayı bizzat görmek ve tanımak ister, bu da markaların İzmir’den bir E-Ticaret markası ile çalışmak istemelerine ve de sonuç olarak çalışmalarına sebep olmaktadır.

Biz de Aldenard markamız ile, kurulduğumuz günden itibaren birçok İzmir markasına hizmet vermiş bulunmaktayız. Bu sebeple hem İzmir firmalarının ihtiyaçlarını iyi biliyor hem de sağladığımız hizmet ile e-ticaret sitesinde olması gereken tüm ihtiyaçları sağlıyoruz. Bunları sağlarken de müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutan bir İzmir E-Ticaret markası olarak her geçen gün daha da büyüyoruz.

İzmir E-Ticaret markası olarak; farklı altyapılarda sağladığımız hizmetlerimiz ile, E-Ticaret dünyasına adım atmak isteyen her markaya, her bütçeye uygun çözümler üretmekteyiz.

Ayrıca e-ticaret hizmeti alacak markalarımız için, anlaşmalı olduğumuz Sanal Pos Entegrasyonu markalarımızdan sağladığımız özel komisyonlar ile, markalarımızın e-ticaret dünyasına daha sağlam ve daha az masraflı adımlar atmalarını sağlıyoruz.
Sizler de markanız ile online dünyaya açılmak istiyorsanız; İzmir E-Ticaret markası Aldenard ile irtibata geçebilir ve farklı altyapılardaki hizmetlerimiz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişime geçmek için isterseniz www.aldenard.com‘da yer alan iletişim formumuzu doldurabilir ya da 0545 380 35 35 numaralı hattımızdan bize, İzmir E-Ticaret markası Aldenard‘a ulaşabilirsiniz.