İzmir SEO Firması Aldenard

Aldenard olarak çeşitli bilişim alanlarında hizmetler verdiğimiz gibi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) da bu hizmetlerimiz arasında önemli bir yer almakta.
Özellikle Aldenard‘ın alanımızdaki önemli kelimelerde İzmir bazındaki yükselişi, son dönemlerdeki müşterilerimizin saf su, moda & stil, e-ticaret alanlarındaki belirli kelimelerde ilk sayfalarda yer almaları ve birçok kelimede güvenilir yükselişi bu işi titizlikle ve başarıyla götürdüğümüzün en büyük göstergeleri olarak görünmektedir.

İzmirli bir bilişim ve SEO firması olarak, kendi projelerimizden Yemek Tarifleri sitesi MobilYemekTarifleri.com‘un da;  zor bir alan olmasına rağmen -kısa bir sürede- yemek tarifleri alanındaki kelimeler arasında yer almasını sağladık. Bu yer almayla birlikte mevcut çalışmalar ilk sıralara yükselme çalışmaları olarak devam etmekte. (Proje 2016’da Askıya alındı )

Güncelleme – 15.6.2017

Av malzemeleri kelimesinde birinci sayfayı uzun zamandır domine etmiş bulunmaktayız. Ayrıca çalışılması en zor kelimelerden “av” kelimesinde, çalıştığımız süre zarfında 6 ay ilk sayfada yer alarak büyük bir başarı gösterdiğimizi de Aldenard takipçileri ile paylaşmak istiyoruz. Bununla  birlikte sağlık-moda-giyim-gıda alanında çalıştığımız kelimelerdeki başarılarımız hızla ve bolca devam etmektedir.

Sizler de projeleriniz, web sayfalarınız ve markanız için arama motorlarında ilk sayfalarda-ilk sıralarda yer almak istiyorsanız, İzmir SEO firması Aldenard ile çalışmanın keyfine varın.