Sağlık Alanına Özel Dijital Çözümler

Sağlık alanında dijital çözümler -dijital hizmetler- bu alanda var olmayı hedefleyen birçok sağlık personelinin günümüz ihtiyaçlarından olmakta. Doktorlar, diş hekimleri, diyetisyenler, psikologlar bu alanın dijital çözümlere ihtiyaç duyan temel meslek üyelerindendir.

Sağlık alanında artan rekabet, internet kullanımı doğrultusunda web sayfası kullanım ihtiyaçları, birçok şeyin internet üzerinden -google aracılığı ile- aratılması, kullanıcıların -hastaların- aşırı sosyal medya kullanımları; sağlık sektöründe faaliyet gösteren meslek üyelerinin de bu alana yönelmesindeki en büyük etken. Böylece doktorlar hastaları ya da kendileri ile görüşme potansiyeli olan hasta adayları ile kısa yoldan iletişim kuruyor olmakta ve kendisini tanımayan, bilmeyen kitlelere çok daha kolay şekilde ulaşıyor olmakta. Daha çok kişiye erişim amacı olmayan doktorlar ise bu alanı tamamen prestij amacıyla değerlendirmekte ve bu doğrultuda kullanmaktadır.

Fakat her sosyal medya kullanan doktor ya da diğer meslek grupları bunu sağlıklı şekilde gerçekleştirememekte ve potansiyel hedef kitlesine ulaşamamaktadır. Her alanda olduğu gibi bu alanda da konunun uzmanlarıyla çalışmakta fayda bulunuyor.

Aldenard olarak biz de Sağlık alanındaki dijital ihtiyaçlara çözüm olmak adına, “Sağlık Alanına Özel Dijital Çözümler” sağlamaktayız. Bu çözümlerimiz;

  • Web Tasarım & Yazılım Hizmeti (Kişiye ve markaya özgü tasarımlar, geliştirmeler)
  • Dijital Medya => Sosyal Medya Yönetimi & SEO (Arama Motoru Optimizasyonu , Google’da Organik olarak üst sıralarda yer alma) Hizmeti
  • Google Adwords yönetimi (Google’da reklamlı olarak üst sıralarda yer alma)
  • Doktor – Hasta Randevu Sistemi (özel muayenahenesi olan meslek grupları için )

olarak tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sağladığımız tüm hizmetlerde kişi ve marka kimliğini korurken, kişilere ve markalara daha çok dönüşüm ve prestij sağlayacak şekilde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Sağlık alanındaki hizmetlerimize dair detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz tanıtım sunumumuz için bizimle www.aldenard.com iletişim formumuzdan ve aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

www.facebook.com/aldenard.bilisim

www.instagram.com/aldenard

www.twitter.com/aldenard

saglik-alani-sosyal-medya-web