• İZMİR'İN İLK GROWTH HACKING AJANSI
  Dijitalde büyümek için doğru stratejiler
 • MARKANIZI BÜYÜTÜYORUZ
  Stratejik yöntemler ile satışlarınız artsın

Growth Hacking

ile Markanızı Büyütüyoruz !
Growth Hacking İzmir

Growth Hacking; daha çok startuplar -internet girişimleri- ile yerini bulan ve bu girişimlerin büyüme süreçlerinde ilk olarak problemlerini belirlemesi ve sonrasında ise problemlerine inovatif, stratejik çözümler üretmesi, geliştirmesi olarak geçmektedir. Uzun tanımların dışında kısaca tanımlayacak olursak da, dijitalde büyümek için geliştirilen stratejilere ve yapılan hamlelere Growth Hacking diyebiliriz.

Günümüz markaları da Growth Hacking'e dijitaldeki potansiyellerini arttırmak, daha çok kazanç elde etmek için gereksinim duyarlar. Biz de Growth Hacking hizmeti veren bir ajans olarak, bu noktada markalara analizsel sonuçlar ve farklı metodlar ile stratejik hizmetler veriyor ve markaların kazançlarını, potansiyellerini arttırıyoruz.

Aldenard olarak Growth Hacking'i 5 temel adımda uygulamaktayız

 • Hedef Kitleye Ulaşmak İçin Strateji Belirleme ve Uygulama
  (Sosyal Medya – SEO – SEM ve içerik gibi temel adımlar ile doğru kitleye ulaşmak)

 • Kitleyi Harekete Geçirmek
  (Hedef kitleye ulaştıktan sonra; kullanıcıları harekete geçirmek, çeşitli eylemlere çekmek; e-ticaret girişimi ise alışveriş yapmasını sağlayacak aksiyonların alınması)

 • Kitleyi Sadık Hale Getirmek
  (kullanıcıların tekrar gelmelerini sağlayacak ve tekrar alışveriş yapmalarını sağlayacak aksiyonlar; mail ile hatırlatma, kişiye özel indirimler ve fırsatlar sunmak, kitleye değer verildiğini göstermek)

 • Kitle Davranışlarını Ölçme -Kullanıcı Deneyimi-
  (Sadık hale getirmek istediğimiz ve sadık hale getirdiğimiz kullanıcıların hareketlerini ölçümlemek, bu hareketleri doğrultusunda stratejiler geliştirmek; A/B testleri, Landing Page uygulamaları, analiz vb…)

 • Gözden Geçirme & Yeni Strateji Geliştirme
  (durum iyi gidiyor ise bu durum nasıl korunabilir ve daha üst seviyeye çekilebilir ya da durum beklendiği gibi değil ise nasıl bir strateji izlenebilir; sosyal medya, seo, sem, içerik çalışmaları ve sayfa içeriklerinin tekrar gözden geçirilmesi gibi)

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişim formumuz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz

Aldenard

İzmir Bilişiminin Genç Yüzü
Aldenard Bilişim Hizmetleri

Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. Bayraklı Tower 286/3 Sokak No:14/B Bayraklı/İZMİR
0545 380 35 35
info[at]aldenard.com