• Seo Hizmeti İzmir
  BAŞARILI SEO ÇALIŞMALARI
  Sağladığımız SEO Çalışmaları ile Sizi Rekabetin Merkezine Çekiyoruz
 • İzmir SEO
  DOĞAL SEO YÖNTEMLERİ
  Markanız için doğru analizler ile en ideal ve doğal çalışmalar

SEO

Çalışmalarımız ile Doğal ve Kalıcı Başarılar Elde Edin
seo İzmir

Dijital dünyadaki rekabetin en agresif olduğu alanlardan birisi de bildindiği gibi SEO – Arama Motoru Optimizasyonu alanıdır. Bu alandaki rekabetin temel sebeplerinde Google gibi arama motorları yer almaktadır.
İnternet kullanıcıları internette bulmak istediği neredeyse her şeyi arama motorları aracılığı ile aramakta ve bu da SEO’nun önemini her sektörde git gide arttırmaktadır. Artan talepler ile birlikte birçok marka da profesyonel SEO hizmeti alma yolunu seçmektedirler. Biz de Aldenard olarak bu konuda çalıştığımız tüm markalara profesyonel olarak Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren, gerek firma olarak kendi kelimelerimizde gerek müşterilerimizin talep ettiği kelimelerde üst sıralara doğal yöntemlerle çıkmış ve başarıyı yakalamış bulunmaktayız.
Özellikle İzmir SEO sektörünü genel olarak ele aldığımızda, bu alandaki başarılı İzmir firmalardan olduğumuz sıralamalarımız ve müşterilerimizin geri dönüşümleri ile açıkça ortaya çıkmaktadır.
İzmir SEO firması olsak da, çalıştığımız kelimeleri ve müşterilerimizi göz önünde bulundurduğumuzda ülke ve dünya genelindeki kelimelerde çalıştığımızı, başarımızı genel SEO çalışmalarında elde ettiğimizi belirtmek isteriz.
Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren; sağlık, moda, giyim, gıda, kamp, outdoor, savunma sanayii gibi birçok farklı alana hizmet vermiş bulunmakta ve bu alanlara hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bizimle SEO konusunda çalışacak tüm markaların bilmesini istediğimiz;

 • Önce markayı ve Pazar alanını tanıyoruz,
 • Pazar analizi ve rakip analizi yapıyoruz,
 • Kelime analizini yapıyor ve müşterilerin talep ettiği kelimeleri inceliyoruz
 • Web siteniz SEO uyumlu değil ise SEO’ya uygun yeni bir web sitesi geliştiriyoruz
 • Web siteniz SEO uyumlu ise eksikleri tespit edip, bu eksikleri SEO’da başarı için uygun hale getiriyoruz
 • Analizlerimiz ile kelimelerin gelişimlerini takip ediyor ve sürekli gelişim sağlıyoruz
 • İçerikleriniz konusunda danışmanlık yapıyor, içerik desteği sağlıyoruz
 • Aylık olarak düzenli raporlama sağlıyoruz

 • Belirttiklerimizi başarılı şekilde gerçekleştirmemiz için markayı en iyi şekilde tanımamız çok önemli, bu sebeple markalarımız ile sürekli koordineli çalışmamız gerektiğinden, markaların da bu tür dijital çalışmalara hazır olması gerekmektedir.

  Siz de SEO firması Aldenard ile başarılı & doğal bir şekilde çalışmak için iletişim formumuzdan veya 0545 380 35 35 numaralı hattımızı arayarak ya da Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişim formumuz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz

Aldenard

İzmir Bilişiminin Genç Yüzü
Aldenard Bilişim Hizmetleri

Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. Bayraklı Tower 286/3 Sokak No:14/B Bayraklı/İZMİR
0545 380 35 35
info[at]aldenard.com