• KULLANICI DENEYİMİ - UX
  Ziyaretçilerinizin deneyimi, sizin kazancınız

Kullanıcı Deneyimi - UX

ile ziyaretçilerinizi izliyoruz :)
User Experience İzmir


User Experience -UX-(Kullanıcı Deneyimi)
hizmeti, ziyaretçilerin web sayfalarındaki davranışlarını, etkileşimlerini, işlem yapma-satın alma süreçlerini analiz etme ve bu doğrultuda çözüm üretme hizmetidir. Teknolojiye bağlı olarak sürekli değişmekte olan kullanıcı beklentilerini tespit etmek ve karşılamak, ancak düzenli olarak yürütülen kullanıcı deneyimi analizi ve optimizasyon çalışmaları ile mümkün olabilir.
Kullanıcı deneyimi çalışmaları site içi satış ve dönüşüm oranlarını yükselterek markanızın kâr oranını arttırmaya olanak sağlayan etkili araçlardan biridir.

Kullanıcı Deneyimi ile kullanıcılarınızın taleplerine yanıt verin !

Aldenard olarak sağladığımız UX Kullanıcı Deneyimi hizmeti ile, sitenizin istatistiklerini profesyonel şekilde analiz ederek; ne kadar kişi tarafından ziyaret edildiğini, sayfanızdaki hangi alanların daha çok dikkat çektiğini, müşterilerinizin bir ürün satın alma sürecinde nasıl davranışlar sergilediğini inceliyor ve en doğru şekilde yorumlayarak sonuçları raporluyoruz.
Detaylı olarak mobil ve desktop üzerinden gelen ziyaretçilerinizin mouse hareketlerini, sayfalarınızdaki tüm davranışlarını gözlemleyerek edindiğimiz veriler doğrultusunda, sayfanızdaki eksikleri, geliştirilmesi veya değiştirilmesi gereken kısımları belirliyor, rekabetçi pazar içinde markanızın dijital dünyadaki varlığını iyileştirecek çalışmalara yönelmenizde yardımcı oluyoruz.

  Kullanıcı Deneyimi -UX- Hizmetimizde;
 • Ziyaretçilerin detaylı analizi
 • Sayfa içerisindeki istatistikler ve süreçler
 • Mobil, desktop analizleri
 • Web sayfasına gelen trafiklerin kaynağı
 • Her bir trafikten gelen ziyaretçilerin davranışları
 • Başarıya ulaşmayan ödemelerin analizleri
 • gibi çözümler sunuyor, markanızın büyümesi için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yarattığımız çözümler ile hedeflerinize uygun bir şekilde ilerlemenizi sağlıyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişim formumuz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz

Aldenard

İzmir Bilişiminin Genç Yüzü
Aldenard Bilişim Hizmetleri

Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. Bayraklı Tower 286/3 Sokak No:14/B Bayraklı/İZMİR
0545 380 35 35
info[at]aldenard.com